سالانه 30 هزار گذرنامه بریتانیایی در جهان ربوده می‎شود (گردشگری عمومی)

توضیحات :

طبق گزارش دفتر امور خارجه بریتانیا وبراساس آمار موجود، برآورد شده است که 133.222 پاسپورت بریتانیایی درفاصله زمانی 2000 تا 2012 سرقت شده است که هریک به قیمت 400 یورو قابل فروش است.

 

به گزارش تلگراف به نقل از مقامات دیپلماتیک در اسپانیا سرقت گذرنامه در فرودگاه‎های اسپانیا امری شایع است و طبق آمار موجود، برآورد شده است که 133.222 پاسپورت بریتانیایی درفاصله زمانی 2000 تا 2012 سرقت شده است که هریک به قیمت 400 یورو قابل فروش است.

 

این میزان سرقت گذرنامه بریتانیایی در سطح جهانی سالانه برابر با 30 هزار مورد است.

 

به گفته "گرگ لاسون "ازشرکت بیمه" کلمبوس" ، چادر یا کیسه خواب‎های ساحلی هر سال بیش از پیش هدف محبوب دزدان می‎شوند. یک کیسه خواب معمولی درحال حاضر هزاران پوند ارزش مالی دارد.

 

 این کوله‎ها می‎تواند شامل سه تلفن همراه متعلق به یک زوج و انواع کارتهای اعتباری و انواع تبلت و ... باشد که درنهایت هدفی آسان و بسیار جذاب برای دزدان باشد.

 

ناآرامی‎ها و تظاهرات داخلی هم از موارد مهم در تشدید بزهکاری برعلیه گردشگران است که ترکیه در هفته‎های اخیر شاهد آن بوده است. چرا که لغو برنامه‎های رزو شده اغلب ممکن نیست و درنتیجه شرکت‎های بیمه اعلام کرده‎اند که درصورت سفر به این نواحی در تابستان امسال باید کاملا از شرایط و نحوه پوشش بیمه‎ای درسفرهای خود آگاه باشند.

 منبع : chn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.