تورگردانان انگلیسی به بهبود شرایط گردشگری با ایران امیدوارند (گردشگری عمومی)

توضیحات :

ورگردانان انگلیسی امیدوارند با روی کار آمدن رییس‌جمهور جدید در ایران و بهبود روابط سیاسی ایران و انگلیس، گردشگران انگلیسی بیشتری به ایران سفر کنند.

 

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، دو تورگردان انگلیسی که از سال‌ها قبل تورهای مسافرتی به مقصد ایران برگزار می‌کنند، امیدوارند با انتخاب دکتر «حسن روحانی» به عنوان رییس جمهور جدید در ایران و بهبود روابط سیاسی بین ایران و انگلیس، گردشگران انگلیسی بیشتری به ایران سفر کنند.

 

بنا بر گزارش دیلی تلگراف، در شرایطی که روابط سیاسی بین ایران و انگلیس در ماه‌های اخیر در شرایط بدی بوده و حتا وزارت خارجه انگلیس از اتباعش خواسته به ایران سفر نکنند، دو تورگردان انگلیسی مالک آژانس‌های مسافرتی «وایلد فرانتیر» و «ورلد اکسپندیشنز» امیدوارند که رییس جمهور جدید ایران بتواند روابط سیاسی بین دو کشور را بهبود بخشد.

 

این دو تورگردان که در سال‌های گذشته بارها به ایران سفر کرده‌اند، ایران را کشوری می‌دانند که آثاری از قدیمی‌ترین تمدن‌های جهان را در خود جای داده و بر این باورند که آثار تاریخی شاخص ایران از جمله «تخت جمشید» با قدمتی ۲۶۰۰ ساله، مساجد تاریخی اصفهان و شیراز – شهر شاعران – هر یک می‌توانند هر گردشگری را تحت تاثیر قرار دهند.

 

روابط سیاسی ایران و انگلیس پس از انقلاب اسلامی در ایران و به علت سیاست‌های مداخله‌جویانه انگلیس تقریبا همواره در شرایط نامطلوبی بوده و در سال‌های اخیر نیز به دلیل تنش‌های سیاسی بین دو کشور کاهش یافته که این امر سفر گردشگران انگلیسی به ایران را با مشکلات زیادی مواجه کرده است.

منبع : farsfoundation.net


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.