دومین نشست هم اندیشی مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری کشور آغاز شد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

دومین نشست هم اندیشی مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری کشور دقایقی پیش با حضور دکتر محمد شریف ملک زاده  معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آغاز شد.

 

به گزارش میراث آریا(chtn) علاوه بر دکتر ملک زاده، جمعی از معاونین و مدیران ارشد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مدیران بخش خصوصی، فعالان و دست اندرکاران حوزه گردشگری نیز حضور دارند.

 

در این نشست که در برج میلاد تهران در حال برگزاری است مهمترین مسائل و موضوعات مرتبط با حوزه گردشگری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

بررسی و اجرای واگذاری تصدی گری های دولت در حوزه گردشگری به بخش خصوصی از مهمترین موضوعاتی است که در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.

 

به گزارش میراث آریا، اخبار تکمیلی این نشست متعاقبا ارسال خواهد شد.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.