برگزاري نمايشگاه‌هاي گردشگري ايران با مشارکت کشورهاي خارجي تاثيرگذارتر است (گردشگری عمومی)

توضیحات :

«علي اصغر اميري» معتقد است که برگزاري نمايشگاه‌هاي گردشگري ايران با حضور کشورهاي خارجي تاثير بيشتري در توسعه و رونق صنعت گردشگري دارد.

مديرعامل گروه هتل‌هاي اسپيناس در گفت‌و‌گو با ميراث‌آريا (chtn)، اظهار داشت: حضور کشورهاي خارجي در نمايشگاه گردشگري ايران شرايط را براي معرفي و عرضه ظرفيت‌ها و خدمات گردشگري کشورمان به دنيا فراهم مي‌کند.

اميري افزود: با توجه به اين‌که جذب گردشگر خارجي در دستور کار معاونت گردشگري و سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري کشور قرار دارد بنابراين برگزاري اين ‌گونه نمايشگاه‌ها در راستاي تحقق اهداف مذکور تاثيرگذار است.

وي خاطرنشان کرد: همچنين مي‌توان علاوه بر برگزاري نمايشگاه‌هاي گردشگري، اقدام به تبليغات و معرفي ظرفيت‌هاي گردشگري ايران در کشورهاي مجاور کرد.

 

به گزارش ميراث‌آريا (chtn) ، ششمين نمايشگاه بين المللي صنعت گردشگري ، هتلداري و فرصت هاي سرمايه گذاري از 26 تا 29 دي ماه در جزيره کيش و ششمين نمايشگاه بين المللي خدمات و تجهيزات صنعت گردشگري و هتلداري ايران ، 9 تا 12 بهمن ماه در تهران برگزار خواهد شد .

منبع : chtn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.