اعلام ساعت کاری موزه‌های کشور (گردشگری عمومی)

توضیحات :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(istta) به نقل از مهر، در طول ماه مبارک رمضان موزه ها و اماکن فرهنگی-تاریخی یک ساعت و سی دقیقه زودتر از زمان معمول به کار خود پایان می دهند. کاهش ساعت کاری موزه ها و اماکن فرهنگی-تاریخی تمامی موزه های سراسر کشور را شامل می شود.

 

اما پس از پایان این ماه پربرکت، زمان بازدید از موزه ها و اماکن فرهنگی- تاریخی در سراسر کشور به حالت قبلی بازگشته و علاقه مندان می توانند در زمان های تعیین شده به این اماکن مراجعه کنند.

 

بر این اساس موزه هایی مانند کاخ های سعدآباد، نیاوران و گلستان که تا پیش از این تا ساعت 17 باز بودند در این ماه تا ساعت 15 و 30 دقیقه اجازه بازدید می دهند. تخت جمشید نیز اگر چه تا کنون تا ساعت 18 به روی گردشگران باز بود اما در ماه رمضان تا ساعت 16 و 30 دقیقه فعال است.

منبع : istta.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.