شبهای رمضان در بلندترین برج پایتخت (گردشگری عمومی)

توضیحات :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(istta) به نقل از تهران امروز، در شب‌هاي ماه مبارك رمضان پاي برج ميلاد نيز برنامه‌هاي متنوعي برگزار مي‌شود.

 

به گفته مدیرعامل برج میلاد تهران؛ اطعام ایتام، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف با موضوع رمضان و برپایی جشنواره بین المللی ماه رمضان در میان کشورهای اسلامی از جمله برنامه‌هاي بلندترين برج كشور براي پايتخت نشينان است.

 

فرزاد هوشيار پارسيان در اين‌باره می گوید:«همه ساله همزمان با آغاز ماه رمضان، برج میلاد تهران به عنوان یکی از جاذبه‌های جدید شهر تهران برای گردشگران و شهروندان تهرانی ویژه برنامه‌های گسترده ای برای شهروندان تا پاسی از شب دارد تا مردم بتوانند پس از افطار به گردش و تفریح بپردازند.»

 

به گفته مديرعامل برج ميلاد تهران کارگاه آموزشی رویت هلال ماه رمضان، راه‌اندازی غرفه قرآن بخوانید جایزه بگیرید، اطعام ایتام کودکان، جشنواره رمضان میراث مسلمانان و راه اندازی غرفه‌های بین الملل کشورهای اسلامی، برگزاری نشست‌های موضوعی جشنواره رمضان میراث مسلمانان، برگزاری مراسم شب‌های قرآنی با حضور قاریان مصری و ایرانی بخشي از این برنامه‌هاست. طبق برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده بازدیدکنندگان از ابتدای ماه رمضان که مصادف با 19 تیرماه است می‌توانند از ساعت 18 تا 2 بامداد از نمایشگاه و برج میلاد تهران بازدید کنند.

 

فرزاد هوشيار پارسيان در اين باره بيان مي‌كند:« برج میلاد تهران در طول این ماه پربرکت میزبان شهروندان و گردشگران در لحظات افطار نیز خواهد بود. همچنین شهروندان علاقه مند می‌توانند سفره های افطاری خود را به برج میلاد تهران آورده و در فضاهای پیرامونی برج ضمن استفاده از برنامه‌های گسترده برج میلاد تهران، روزه خود را در بلندترین برج پایتخت باز کنند.» 

منبع : istta.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.