تورهای مصر، به زودی از سر گرفته می‌شود (گردشگری عمومی)

توضیحات :

سفر گردشگران ایرانی به کشور که به دنبال تحولات سیاسی در این کشور متوقف شده است، به زودی از سر گرفته می‌شود. یک مجری برگزارکننده تورهای مصر می‌گوید توافقات خوبی با آژانس‌های مصری داشته‌ایم که می‌تواند روند سفر ایرانی‌ها به مصر را تسهیل کند.

یک مجری برگزارکننده تورهای مصر گفت: سفر گردشگران ایرانی به کشور که به دنبال تحولات سیاسی در این کشور متوقف شده است، به زودی از سر گرفته می‌شود.

 

یعقوب قاسمی در گفت‌وگو با CHN افزود: توافقات خوبی با آژانس‌های مصری داشته‌ایم که می‌تواند روند سفر ایرانی‌ها به مصر را تسهیل کند.

 

به گزارش خبرگزاری میراث فرهنگی، اولین گروه گردشگران ایرانی پس از 35 سال، نوروز امسال وارد مصر شدند. امکانی که با تحولات سیاسی و بهار عربی در مصر فراهم شد. اما این امکان که با تحولات سیاسی فراهم شده بود، با تحولات دیگری لغو شده است.

 

قاسمی، فعال بخش خصوصی که در برقراری سفر نخستین گروه گردشگران ایرانی به مصر نقش جدی داشته، پیرموان آینده سفر ایرانی‌ها به مصر گفت: طی روزهای گذشته با طرف مصری مذاکرات خوبی را داشته‌ایم که نتیجه آن می‌تواند امکان سفر ایرانی به مصر را در شرایط بهتری فراهم کند.

منبع : ihonews.com


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.