«آمیتا باچان» سفیر جدید گردشگری هند شد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

«آمیتا باچان»، بازیگر صاحب‌نام بالیوود به عنوان سفیر جدید صنعت گردشگری هند انتخاب شد.

یکی از مسئولان صنعت گردشگری ایالت گجرات هند – مقصد نخست گردشگری این کشور – روز شنبه اعلام کرد، از این پس «آمیتا باچان»، ابرستاره سینمای بالیوود سفیر جدید گردشگری این ایالت خواهد بود.

به گزارش هندو‌، در این راستا «آمیتا باچان» در نمایشگاه‌های ویژه معرفی جاذبه‌های گردشگری ایالت گجرات که در آینده نزدیک در کشورهای اروپایی و آمریکا برگزار خواهد شد، حضور می‌یابد و در تبلیغات تلویزیونی ویژه معرفی جاذبه‌های گردشگری این ایالت نیز مقابل دوربین می‌رود.

هند در سال ۲۰۱۲ میزبان حدود ۳۳ میلیون گردشگر بود که این امر درآمدی بیش از شش میلیارد دلار را برای اقتصاد این کشور به همراه داشت.

در این شرایط مسؤولان صنعت گردشگری هند قصد دارند با افزایش چشمگیر تعداد هتل‌های این کشور با جذب سرمایه‌گذاری خارجی، هند را به مقصد ‌۵۰ میلیون گردشگر در سال ۲۰۲۰ تبدیل کنند

منبع : ihonews.com


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.