«ترکیه» قطب گردشگری پزشکی برای اماراتی‌ها می‌شود (گردشگری عمومی)

توضیحات :

مقامات سیاسی دو کشور ترکیه و امارات برای افزایش همکاری‌های فرهنگی برای گسترش گردشگر وارد مذاکره شدند.

به دنبال افزایش ۱۹۷ درصدی درآمد گردشگری ترکیه در سال گذشته که شامل ورود ۱۵۰ هزار گردشگر اماراتی به این کشور برای دریافت خدمات درمانی می‌شد،‌ سفارت ترکیه در امارات تلاش می‌کند گردشگران بیشتری را به مراکز بهداشتی و درمانی این کشور بکشاند.

در این رابطه، گفتگوها و مذاکرات زیادی میان مسوولان دو کشور برای ارتقاء سطح کیفی این مراکز انجام شده است.

همچنین یک گروه کارشناس اماراتی از ابتدای ماه می برای دیدار از ساختما‌ن‌ها و مراکز زیربنایی و پزشکی و پیگیری‌ روند تکمیل خدمات پزشکی و کادر تخصصی پزشکان به این کشور وارد شده‌اند.

تا کنون ده‌ها هزار بیمار از کشور امارات در مراکز درمانی ترکیه درمان شده‌اند.

سفر به ترکیه نسبت به کشورهای اروپایی و دیگر کشورهای خاورمیانه برای اماراتی‌ها کم‌هزینه‌تر و آسان‌تر است. هم‌چنین امارات یکی از مهم‌ترین شرکای اقتصادی ترکیه در منطقه است.

علاوه‌ بر تعداد زیاد مرکز پزشکی مورد تایید دو کشور در تخصص‌های گوناگون، هزینه‌های درمانی نیز نسبت به سایر کشورهای منطقه ۲۵ درصد پایین‌تر است.

ترکیه برای عضویت در اتحادیه اروپا تمامی استاندارهای پزشکی از جمله ساختمان‌ها، بیمارستان‌ها و خدمات پزشکی را رعایت می‌کند. هم‌چنین مسافران منطقه خلیج فارس و کشورهای عربی ترجیح می‌دهند برای دریافت این خدمات به کشوری اسلامی که از نظر فرهنگی و مذهبی به آن‌ها نزدیک‌تر است، مسافرت کنند

منبع : ihonews.com


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.