ویزای کشور آذربایجان هم الکترونیکی شد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

کشور آذربایجان سیستم صدور ویزای الکترونیکی را جایگزین روش‎های قدیمی کرد.

کشور آذربایجان درراستای تلاش برای توسعه گردشگری وجذب گردشگران بین‎المللی بیشتر، تسهیلات صدور ویزا، سیستم صدور ویزای الکترونیکی را جایگزین روش‎های قدیمی کرد.

 

به گزارش خبرگزاری آذربایجان، براساس این اقدام که از مارچ 2013 آغاز شده و مور د تشویق و تایید سازمان گردشگری جهانی نیز قرار گرفته ، کاربرد سیستم صدور ویزای الکترونیکی، با درخواست ویزا توسط گردشگر با استفاده از روش‎های نوین الکترونیکی آغاز می‎شود. اما هدف و کارایی اصلی آن کاهش روند اداری و مدت زمان لازم برای صدور ویزا همچنین کاهش هزینه‎های مالی برای گردشگران علاقمند سفر به این کشور اعلام شده است.

 

بنابه همین گزارش، درحال حاضر 25 شرکت مسافرتی در کشور آذربایجان فعالیت دارند که کار مسئول صدور ویزا را برای گردشگران خارجی بر عهده دارند.

 

 طبق تصمیمات اخیر، اقدامات لازم برای صدور ویزای الکترونیکی، تعداد این آژانس‎ها نیز رو به افزایش دارد. همچنین اقداماتی نیز برای اعمال این روش در مناطق مرزی و مبادی ورودی این کشور همانند فرودگاه بین‎المللی باکو دردست اجرا است که براین اساس روند ومقررات ورود گردشگر را به این کشور آسان می‎کند.

منبع : ihonews.com


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.