پرواز مسافران نوروزي بر فراز شهر ايلام با هواپيماي تفريحي (گردشگری عمومی)

توضیحات :

ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي استان ايلام اجراي برنامه هوانوردي بر فراز شهر ايلام با هواپيماي دو نفره را پيش‌بيني کرده است.

سرپرست اداره‌کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان ايلام در گفت‌و‌گو با ميراث‌آريا(chtn) با اشاره به تخفيف ويژه اين پروازهاي تفريحي در نوروز 92، اظهار داشت: برنامه هوانوردي پرواز بر فراز شهر ايلام - با خلباني آقا و خانم- در منطقه ريکا صالح‌آباد اجرا مي‌شود.

 

«علي قاسم‌پور» افزود: با اجراي اين طرح، مسافران و گردشگران ورودي به استان در سال 92 مي‌توانند در صورت تمايل، شهر ايلام را از ارتفاع چند هزار متري مشاهده کنند.

وي با بيان اين‌که برنامه‌هاي مفرحي براي اجرا در نوروز 92 توسط اين ستاد پيش‌بيني شده است، خاطرنشان کرد: برپايي نمايشگاهي با موضوع طنز، ايستگاه نقاشي در محل کانون‌هاي جمعيتي(جاذبه‌هاي گردشگري) توسط ارشاد و اجراي جنگ شادي و موسيقي بومي و محلي به مدت سه شب در محل موزه مردم‌شناسي ايلام از جمله برنامه‌هاي نوروز به شمار مي‌رود.

منبع : chtn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.