طرح توسعه و ساماندهي آبگرم اهرم اجرا مي شود (گردشگری عمومی)

توضیحات :

فاز دوم طرح توسعه و ساماندهي چشمه آبگرم و مجموعه درماني – گردشگري اهرم در دستور كار اداره كل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان بوشهر قرار گرفت.

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان بوشهر كه با همراهي معاونين و مسئولان شهرستاني و مشاوران طرح توسعه آبگرم اهرم و فضاي درماني گردشگري – تفريحي آن بازديد نمودند، ضمن اعلام اين خبر گفت: طرح مطالعه ساماندهي چشمه هاي آبگرم اهرم نيز بزودي آغاز و در دستور كار قرار خواهد گرفت كه بخشي از اين پروژه با مشاركت و همكاري مسئولان و مردم فرهنگ دوست شهرستان تنگستان در هفته دولت به بهره برداري خواهد رسيد.

 

«غلامحسين زارعي» گفت: با توجه به اينكه شهرستان تنگستان داراي آثار تاريخي – فرهنگي متعددي است تلاش و همت مسئولان باعث مي گردد كه اين منطقه به گونه اي ترسيم شود كه صنعت گردشگري در اين منطقه رونق بيشتري داشته باشد

 

وي اظهار داشت: شهرستان تنگستان به دليل آثار و بناهاي تاريخي از جمله مناطق گردشگري ساحلي دلوار و تپه رشادت، موزه شهيد رئيسعلي دلواري ، منطقه خائيز قلعه زائر خضر خان جايگاه ويژه اي در استان دارد كه لازم است با معرفي بيشتر اين آثار و بنا ها به مردم براي جذب سرمايه گذار تلاش كرد.

 

گفتني است شهرستان تنگستان يا مركزيت شهر اهرم در فاصله 60 كيلومتري جنوب شرق استان بوشهر واقع شده است و بخش دلوار زادگاه رئيسعلي دلواري در اين شهرستان قرار دارد.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.