تهيه 110 هزار نسخه اقلام تبليغاتي کهگيلويه و بويراحمد ويژه نوروز 92 (گردشگری عمومی)

توضیحات :

مديرکل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري کهگيلويه و بويراحمد از تهيه 110 هزار نسخه اقلام تبليغاتي براي معرفي جاذبه‌هاي طبيعي، تاريخي و گردشگري اين استان به مسافران نوروزي خبر داد.

به گزارش ميراث‌آريا(chtn) «حميدرضا واعظي‌زاده» اظهار داشت: امسال براي تعطيلات نوروز 92 برنامه‌هاي مختلفي پيش‌بيني شده است تا بتوانيم به بهترين شکل ممکن استان را به گردشگران و مسافران نوروزي معرفي کنيم.

وي افزود: اين اقلام تبليغاتي شامل کتاب، کتابچه معرفي شهرستان‌ها، کتابچه گياهان دارويي، لوح‌فشرده، کارت‌پستال، نقشه راهنماي آثار تاريخي و گردشگري استان، ساک دستي و بروشورهاي معرفي صنايع دستي و سوغات استان مي‌شود.

مديرکل ميراث‌فرهنگي استان کهگيلويه و بويراحمد خاطرنشان کرد: تهيه پوسترهايي از جاذبه‌هاي طبيعي و تاريخي استان کهگيلويه و بويراحمد و همچنين نصب بنرهاي خوش‌آمدگويي به گردشگران و مهمانان نوروزي در سطح استان از ديگر اقلام تبليغاتي ويژه نوروز به شمار مي‌رود.

واعظي‌زاده يادآور شد: اداره‌‌کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان کهگيلويه و بويراحمد درصدد جذب حداکثري گردشگران و مسافران در نوروز 92 است.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.