برگزاري نخستين جلسه هماهنگي ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي استان مرکزي (گردشگری عمومی)

توضیحات :

نخستين جلسه هماهنگي ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي استان مرکزي با حضور مديرکل ميراث‌فرهنگي استان مرکزي، معاونان و سرپرستان نمايندگي شهرستان‌هاي استان برگزار شد.

به گزارش ميراث‌آريا(chtn) به نقل از اداره‌کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان‌ مرکزي، مديرکل ميراث‌فرهنگي اين استان گفت: مسوولان نمايندگي ميراث‌فرهنگي شهرستان‌ها به عنوان دبيران ستاد تسهيلات سفر شهرستان‌ها پيگيري‌هاي لازم را در زمينه تشکيل جلسات شهرستاني با حضور فرمانداران و مديران دستگاه‌هاي مرتبط انجام مي‌دهند و صورت‌جلسات را به اداره‌کل ارسال خواهند کرد.

«مجتبي رضواني» افزود: براي هماهنگي و آمادگي بيشتر و ارائه خدمات مطلوب‌تر به مسافران و گردشگران، دستورالعمل طرح نوروزي 92 ستاد مرکزي سفرهاي کشور به فرمانداران شهرستان‌هاي استان ارسال شده و برخي جلسات با شهرداران، معاونان استاندار و دستگاه‌هاي عضو ستاد تسهيلات سفر به صورت جداگانه صورت گرفته است و جلسه استاني آن هفته آينده برگزار خواهد شد.

وي خاطرنشان کرد: در تلاش هستيم براي ارائه خدمات مطلوب، توسعه گردشگري، صنايع‌دستي و حفاظت از آثار تاريخي و فرهنگي، نمايندگي‌هاي شهرستان‌هاي محلات و تفرش نيز همانند شهرستان ساوه به اداره ارتقا يابد.

رضواني يادآور شد: با توجه به منويات مقام معظم رهبري در خصوص اقتصاد مقاومتي مقرر شد نمايندگي ميراث‌فرهنگي در شهرستان‌ها و همچنين مرکز استان اهتمام ويژه‌اي نسبت به استفاده حداکثري از منابع موجود و جلوگيري از رفت و آمدهاي غيرضروري را در دستور کار خود قرار دهند.

اين مقام مسوول با بيان اين‌که سيستم امنيتي موزه کميجان در دستور کار قرار مي‌گيرد و هماهنگي‌هاي لازم در خصوص نصب تجهيزات مورد نياز انجام خواهد شود، گفت: تثبيت و ارتقاي تشکيلات اداري ميراث‌فرهنگي شهرستان‌ها در حال پيگيري و مراحل نهايي است.

منبع chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.