معرفی تخت جمشید به عنوان دروازه ای رو به ملل (گردشگری عمومی)

توضیحات :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(istta) به نقل از مهر، اکنون طرح پوستر جاذبه گردشگری ایران به منظور ارزیابی عمومی در سایت سازمان جهانی جهانگردی قرار گرفته است و تمامی هموطنان و بازیدکنندگان سراسر جهان می توانند با مراجعه به سایت www.UNWTO.org  و ثبت امتیاز از شماره یک تا ده، میزان رضایت و سطح سنجش خود را از طرح ارسالی معاونت گردشگری به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران اعلام کنند.

 

در طرح این پوستر، ایران در قالب نمایی از تخت جمشید به عنوان دروازه ای رو به ملل معرفی شده و ظرفیت های گردشگری کشورمان از بعد قدمت تاریخی و میراث فرهنگی انعکاس یافته است.

 

 بیش از 100 کشور عضو در سازمان جهانی جهانگردی به منظور شرکت در رقابت «جاذبه گردشگری برتر» شرکت کرده اند و پوستر برگزیده در مجمع عمومی سازمان جهانی جهانگردی به نمایش در خواهد آمد و سبب تمرکز و اطلاع رسانی گسترده پیرامون ظرفیت های گردشگری کشور مربوطه خواهد شد.

منبع : istta.ir

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.