ساخت 33 مجتمع خدماتي بهداشتي در ايلام (گردشگری عمومی)

توضیحات :

شرکت توسعه گردشگري ايلام به عنوان بازوي اجرايي اداره‌کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري اين استان اقدام به ساخت 33 مجتمع خدماتي بهداشتي در استان کرده است.

 

به گزارش ميراث‌آريا(chtn) به نقل از اداره‌کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان ايلام، مديرعامل شرکت توسعه گردشگري استان ايلام گفت: توسعه زيرساخت‌ها از جمله اولويت‌هاي اصلي برنامه‌هاي اين شرکت به شمار مي‌رود.

«مجتبي نصري» با اشاره به ساخت 33 مجتمع خدماتي بهداشتي در استان، خاطرنشان کرد: از اين تعداد 26 واحد تکميل و آماده بهره‌برداري است؛ همچنين هفت مجتمع بهداشتي نيز در حال ساخت است.
مديرعامل شرکت توسعه گردشگري استان ايلام گفت: توسعه زيرساخت‌هاي گردشگري با رعايت استاندارد سبب رضايتمندي بيش از پيش گردشگران و مسافران خواهد شد.
منبع : chtn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.