افتتاح سه پروژه گردشگری در استان تهران همزمان با هفته دولت (گردشگری عمومی)

توضیحات :

معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از افتتاح 2 پروژه کمپینگ گردشگری و یک  سفره خانه سنتی همزمان با هفته  دولت در شهرستان های ملارد، رباط کریم و ورامین با اعتبار 10 میلیار ریال خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، شهرام علیمحمدی افزود :در پروژه کمپینگ گردشگری نصیر آباد شهرستان رباط کریم و کمپینگ گردشگری محوطه امامزاده بی بی سکینه (ع) شهرستان ملارد  با اعتبار مجموع 4 میلیارد ریال  اقداماتی نظیر ساخت آلاچیق های  استراحتی ،فضای بازی کودکان،  نمازخانه ، سرویس بهداشتی( مجزا) ، واحد پذیرایی ، صندلی پارکی، محوطه سازی،نگهبانی و مرکز  اطلاعات گردشگری صورت پذیرفته است.

 

  علیمحمدی افزود در شهرستان ورامین با سرمایه گذار بخش خصوصی سفره خانه سنتی با اعتبار 6 میلیار ریال  به بهره برداری می رسد.

 

علیمحمدی گفت: چندین پروژه گردشگری در حوزه بخش خصوصی شامل هتل،هتل آپارتمان و سفره خانه سنتی در سطح استان تهران در دست احداث می باشد که تا پایان سه ماهه سوم سال 92 به بهره برداری خواهد رسید. همچنین در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز تعداد 6 کمپینگ گردشگری دیگر  تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.