کاهش 40 درصدی سفر گردشگران به مصر (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‎الملل ـ با ازسر گیری آشوب‎های داخلی تعداد گردشگران خارجی در مصر 40 درصد از سال گذشته هم کمتر شد. این درحالی است که سال گذشته نیز مصر با مشکل کاهش شدید گردشگرمواجه بود.

 

"کریم نصر" مدیر عملیات پروازی در فرودگاه مصر اعلام کرد، تعداد گردشگرانی که در ماه‎های اخیر از مصر بازدید کردند درمقایسه با مدت مشابه در سال گذشته به میزان 40 درصد سقوط کرده است.

 

به گزارش حریت به نقل ازاین مقام مسئول باوجود ثبت نام اولیه برای رزو درموسسات توریستی، تورگردان‌‎ها‎یی که قصد داشتند از دیگر کشورها به مصر سفر کنند، برنامه سفر خود را لغو کردند.

 

 به گفته وی دراین شرایط چیزی دیگر نمی‎توان گفت جزاین که توریسم مصر بشدت سقوط کرده است.

 

او با یاد آوری نام کشورهایی که شهروندان خود را ازسفر به مصر باز داشته‎اند، گفت این مسئله علت اصلی این سقوط است و با وجو داین که قیمت‎ها نیز بسیار ارزان‎تر از سال گذشته شده اما تعداد گردشگران درماه‎های اخیر نسبت به ماه مشابه درسال گذشته 40درصد کمتر از سال گذشته بوده است.

 

طبق همین گزارش کشورهای آلمان ، بریتانیا و امریکا و نیز سوییس و بلژیک از مهم‎ترین منابع تولید درآمد در بازار گردشگری مصر بوده‎اند اما درحال حاضر تمامی تورگردان‎ها دراین کشورها برنامه سفر خود را به مصر لغو کرده‎اند.

منبع : chn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.