درخواست نهادهای گردشگری مصر برای تعطیلی شبکه الجزیره (گردشگری عمومی)

توضیحات :

دو نهاد گردشگری مصر در حمایت از صنعت توریسم و پایان اشاعه اخبار تخریبی و دروغین از این کشور، تعطیلی شبکه الجزیره را خواستار شدند.

 

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، ائتلاف حامی گردشگری مصر به ریاست «ایهاب موسی» و سندیکای راهنمایان تور مصر در دو ابلاغیه خطاب به کابینه مصر، تعطیلی شبکه الجزیره و توقف پخش اخبار دروغ از اوضاع داخلی مصر و مقابله با تلاش این شبکه برای تخریب چهره سیاسی در جهان را خواستار شدند.

 

به گزارش الوطن، اخبار دروغین شبکه الجزیره ضربه بزرگی به صنعت گردشگری مصر وارد کرده است، به طوریکه بسیاری از کشورهای اروپایی سفر به مصر را برای شهروندان خود ممنوع کرده‌اند.

 

«ایهاب موسی» ضمن اشاره به نقش شبکه الجزیره در کاهش گردشگران خارجی مصر گفت: این شبکه علاوه‌بر وارد آوردن خسارت‌های مالی سنگین به شرکت‌های مسافرتی، از نظر سیاسی و اقتصادی هم چهره این کشور را در جهان مخدوش کرده است.

 

وی با درخواست پلمپ دفتر الجزیره و تعطیلی این شبکه، از تلاش ائتلاف حامی گردشگری مصر و سندیکای راهنمایان تور برای نجات صنعت گردشگری این کشور و بازگشت آن به وضعیت قبل خبر داد.

منبع : touristha.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.