دونده بوشهری مسیر 45 کیلومتری را دوید (گردشگری عمومی)

توضیحات :

بمناسبت روز ملي مبارزه با استعمار انگليس و سالروز شهادت شهيد رئيسعلي دلواري مجري صداو سيماي استان بوشهر فاصله 45 كيلومتري بوشهر تا دلوار (موزه شهيد رئيسعلي دلواري) دويد.

 

 

قائم مقام و مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان بوشهر ضمن اعلام اين خبر اظهار داشت: حجت محمدي مجري صداو سيماي استان بوشهر فاصله 45 كيلومتري بوشهر تا دلوار (موزه شهيد رئيسعلي دلواري) دويد.

 

غلامحسين زارعي گفت: صبح روز سه شنبه 12 شهريورماه مصادف با سالروزشهادت شهيد رئيسعلي دلواري و روز مبارزه با استعمار انگليس مسير حركت  حجت محمدي از ميدان شهيد رئيسعلي دلواري شهر بوشهر آغاز شد و تا  محل شهادت رئيسعلي دلواري (تنگك صفر) ادامه پیدا کرد، وی با نثار شاخه گل در محل شهادت شهيد رئيسعلي دلواري به روح این شهيد بزرگوار ادای احترام کرد.

 

دبير ستاد همايش ملي روز  مبارزه با استعمار انگليس در ادامه اضافه كرد: این دونده بوشهری در ساعت 10 صبح به محل منزل و موزه شهيد رئيسعلي دلواي رسيد  كه با تقديم شاخه گل مورد استقبال گرم مسئولين و مردم شهر دلوار توسط بخشدارو شهردارشهر دلوار ، رئيس تربيت بدني استان بوشهر ومعاون صنايع دستي استان بوشهر قرار گرفت.

 

 

گفتني است پدرو همسرحجت محمدي از 10 كيلومتر مانده تا شهردلوار وی را همراهي کردند.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.