پيشنهاد راه‌اندازي تاکسي هوايي در همدان موافقت اصولي گرفت (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

پيشنهاد راه‌اندازي تاکسي هوايي در همدان، مجوز و موافقت اصولي از سوي اداره‌کل ميراث‌فرهنگي اين استان دريافت کرد.

مديرکل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان همدان در گفت‌و‌گو با ميراث‌آريا(chtn)، اظهار داشت: شرکتي توسط دو خلبان بازنشسته در استان همدان راه‌اندازي شده که قرار است مسافران و گردشگران را با به‌کارگيري هواپيماهاي کم‌ظرفيت از مسير فرودگاه تا غار عليصدر منتقل کنند.

«عليرضا ايزدي» افزود: مجوز و موافقت اصولي براي اجراي اين طرح گردشگري صادر شده و در حال حاضر اداره‌کل ميراث‌فرهنگي استان همدان به‌دنبال ايجاد تسهيلات براي تحقق اين مهم است.

وي قابليت‌ها و ظرفيت‌هاي گردشگري استان همدان را مورد تاکيد قرار داد و خاطرنشان کرد: بخش‌هاي قابل توجهي از اين استان هنوز ناشناخته مانده که با معرفي مناسب به گردشگران، صنعت گردشگري استان را تقويت خواهيم کرد.

منبع : chtn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.