برنامه‌های هفته گردشگری چه شد؟ (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گردشگری ـ حدود 10 روز مانده به روز جهانی گردشگری و آغاز هفته‌ای که مسئولان سازمان میراث و گردشگری از آن به عنوان هفته گردشگری نام می‌برند. هفته‌ای که در طول سالهای گذشته جز برگزاری همایش‌ها و جشنواره‌های متعدد تحت عناوینی همچون جشنواره آش و... درون مایه دیگری نداشت.

 

به گزارش CHN، هرچند امید داشتیم تا هفته‌ گردشگری در دولت تدبیر و امید پربارتر و گردشگری‌تر از سایر سالها باشد اما همچنان با وجود آنکه 10 روز به آغاز آن هفته مانده،‌ هنوز نه برنامه‌ای از سوی معاون گردشگری وقت اعلام شده نه پاسخی برای سئوالات عنوان می‌شود.

 

به گزارش CHN، قرار بود روز گذشته "منوچهر جهانیان" معاون گردشگری جلسه‌ای با اصحاب رسانه برگزار کند تا به هم اندیشی درخصوص هفته گردشگری و اعلام برنامه‌های این هفته بپردازد اما طی ارسال یک پیامک این جلسه لغو شد. البته همه امیدها به سوی جلسه‌ای رفت که از سوی روابط عمومی سازمان میراث و گردشگری برای همفکری با اصحاب رسانه در صبح امروز ترتیب داده‌شده‌بود.

 

هرچند در اوایل جلسه گفته می‌شد که جهانیان نیز بعد از مدتی به این جمع خواهد پیوست و از برنامه‌هایی که برای هفته گردشگری تداردک دیده‌است سخن خواهد گفت، اما بازهم معاون گردشگری در جمع خبرنگاران حاضر نشد.

 

حال که کمتر از 10 روز به آغاز هفته گردشگری باقی مانده،‌ اجتناب ورزیدن معاون گردشگری از حضور در میان اصحاب رسانه این شبهه را ایجاد می‌کند که یا او هنوز به جمع‌بندی درخصوص برنامه‌های این هفته مهم در معاونت مطبوعش نرسیده یا چون همانند سال‌های گذشته برنامه خاص و درخور این هفته در برنامه‌های او جای ندارد که از حضور در میان خبرنگاران اجتناب می‌کند؟

 

شاید هم قرار است به روال گذشته شاهد آن باشیم که برخی از رسانه‌ها در مصاحبه‌های اختصاصی با او خبرها و برنامه‌های هفته گردشگری را رسانه‌ای کنند!!! آیا قرار است این مطالب در جمع اصحاب رسانه به صورت علنی عنوان شود؟

منبع : chn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.