بازدید مجازی از 70 جاذبه گردشگری شاخص استان فارس فراهم شد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس ، از به روز رسانی سایت جاذبه های گردشگری استان فارس به آدرس www.Vtfarschto.ir   خبر داد. 

 

محمد کاظم بهادری پور گفت : این سایت ، امکان بازدید مجازی از 70 جاذبه گردشگری استان فارس را برای علاقمندان به آثار تاریخی ، فرهنگی ، مذهبی ، طبیعی و گردشگری استان فارس فراهم نموده است .

 

وی افزود: در این سایت با ارائه اطلاعات جامعی از جاذبه های شاخص به جهت عکس ، فیلم ، بازدید مجازی (تور مجازی) ، نقشه دسترسی به محل و توضیحات متنی توصیف مکان ، جذابیت بسیار زیادی را برای بازدید کنندگان مجازی ایجاد نموده و به معرفی 70 جاذبه گردشگری استان از جمله مساجد و مدارس تاریخی ، آرامگاه ها ، کاروانسراها ، آب انبارها ، بازارها و منازل تاریخی ، پارک ها ، باغ ها و امامزادگان پرداخته است .

 

گفتنی است سایت اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس به آدرس www. farschto.ir  نیز جهت علاقمندان به اخبار و اطلاعات در حوزه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و معرفی جاذبه های تاریخی گردشگری در دسترس می باشد .

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.