افزایش دوبرابری سهم مالزی از بازار توریسم سلامت (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‎الملل ـ مالزی با رشد دوبرابری تعداد گردشگر سلامت در دو سال گذشته، امسال درانتظار جذب 700هزار گردشگر سلامت است که به معنی کسب 630 میلیون ریگنیت درآمد مالی ازاین بخش در سال جاری است.

 

به گزارش خبرگزاری قطر، مالزی همزمان با افزایش تعداد گردشگر سلامت دست به احداث 11 بیمارستان تازه نیز زده تا سهم بیشتری را از بازار منطقه ای گردشگردرمانی بدست آورد.

 

دکتر "وانگ" یکی از پزشکان فعال دراین بخش در کنفرانسی که درهمین زمینه در مالزی برگزارشد این نوع گردشگری را از باثبات‌ترین صنعت‌ها توصیف کرد و گفت:«این صنعت از نظر اقتصادی به طور ثابت رو به رشد است زیرا چه رکود اقتصادی باشد چه نباشد، وقتی شما حالتان خوب نیست نیاز دارید که به پزشک و مراکز درمانی مراجعه کنید..»

 

وی یادآور شد وضع مالیات‎های سبک ازسوی دولت یکی از عوامل مهم در کاهش هزینه‎های درمانی و جذب گردشگر خارجی بیشتر شده است. درنتیجه میزان درآمد از 11 میلیون ریگنیت در سال 2011 به 594 میلیون ریگنیت در سال بعد رسیده است.

منبع : chn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.