کشف 100 کیلو کوکایین در یک اتوبوس توریستی (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‎الملل ـ یک سگ ویژه پلیس درجریان عملیات بازدید روزانه یک ایستگاه بازرسی، 109 کیلوگرم کوکایین را در یک اتوبوس کوچک که حامل گردشگران برای بازدید مناطق دیدنی این کشور بود، کشف کرد.

 این اتوبوس متعلق به یک آژانس گردشگری است که برای حمل و نقل گردشگران و سفرهای تفریحی مورد استفاده قرار می‎گرفت. این اتوبوس در25 دسامبر گذشته به مناسبت سال نو میلادی 27 مسافر را دریک سفر برای خرید به پاناما ازمرز این کشورعبور داده بود.

 این گردشگران در مرز پاناما از دیدن تعداد بالای پلیس وحشت‎زده شده و حتی برخی از آن‌ها پس از آگاهی از این که اتومبیلشان حامل مواد مخدر بوده، به گریه و اضطراب دچار شدند.

 این مسافران در بازجویی‎ها به مقامات پلیس گفتند که راننده این اتوبوس آنان را به مناطق دیدنی برده و هربار پس از 4 ساعت دیگر برای بازگرداندن آنان به هتل باز می‎گشته است.  

منبع : chn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.