فروش پارک پردیسان لغو شد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گروه دولت و مجلس ـ فروش پارک پردیسان از جمله اقداماتی بود که در دولت قبلی طرح و در همان زمان مورد مخالفت کمیسیون محیط زیست شواری اسلامی شهر تهران قرار گرفت. حالا با گذشت دو سال از طرح این موضوع، معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست، از لغو فروش این پارک خبر می‌دهد.

 

به گزارش CHN پیش از این معصومه ابتکار، در کمیسیون شورای سوم شهر تهران، مخالفت‌های زیادی با طرح فروش پارک پردیسان کرد. همان زمان سخنان ضد و نقیضی از سوی دولت وقت، در خصوص اجرای این طرح شنیده می‌شد اما شرایط پارک پردیسان که از آن به عنوان تنفس‌گاه تهران یاد می‌شود، وخیم‌تر شد و ساخت و سازهایی هم در آن انجام گرفت.

 

حالا ابتکار به عنوان رئیس سازمان محیط زیست کشور در جمع خبرنگاران از لغو این طرح و پایان گرفتن بحث‌ها پیرامون فروش پارک پردیسان خبر می‌دهد.

 

به گفته ابتکار فروش پارک پردیسان از سوی هیات دولت ملغا اعلام شد.

منبع : chn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.