وزیر فرهنگ و گردشگری مالزی: سعی می‌کنم ویزای ایرانیان دوباره ۹۰ روزه شود (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گروه میراث فرهنگی ـ وزیر فرهنگ و گردشگری مالزی در حاشیه سومین کنفرانس جهانی گردشگری که در این کشور برگزار شد قول داد تا در زمینه رفع محدودیت ویزا ایرانیان تلاش خود کند.

 

به گزارش CHN او که در نشست خبری سومین کنفرانس جهانی گردشگری در شهر "ملاکا" سخن می‌گفت در پاسخ به سئوالی درباره محدودیت ویزا برای ایرانیان و هم‌چنین اجرای آن بدون اطلاع قبلی گفت که از اجرای چنین تصمیمی بی‌اطلاع بوده‌است.

 

«داتو سری محمد نذری»، وزیر فرهنگ و گردشگری مالزی با اشاره به‌این‌که مالزی خود را برای سال 2014 و دعوت از همه مردم دنیا به این کشور آماده می‌کند گفت: «تغییر مدت زمان ویزا برای ایرانیان از 90 روز به 14 روز کمکی به تبلیغ برنامه “دیدار از مالزی در سال 2014” نمی‌کند و برای اجرای آن مفید نیست.

 

وی قول داد که با وزیر مربوط به این تصمیم صحبت کرده و سعی می‌کند که مدت ویزا ایرانیان را به زمان سابق خود بازگرداند.

 

گفتنی است مالزی در سال جاری با برپایی کمپینی خود را برای برنامه "دیدار ازمالزی در سال 2014" آماده می‌کند. این کمپین تبلیغی به معرفی محصولات جدید گردشگری و انجام تبلیغات در بازارهای هدف این کشور می‌پردازد و با برگزاری برنامه و جشنواره‌های متفاوت در طول سال تا سال 2014 به فعالیت خود ادامه می‌دهد. هدف این کمپین دست‌یابی به هدف دولت در جذب 36 میلیون گردشگر و در آمدی معادل 168 بیلیون رینگیت در سال 2020 است.

 

چندی پیش دولت مالزی در اقدامی ناگهانی مدت زمان ویزا ایرانیان را از 90 روز به 14 روز کاهش داد که موجی از نگرانی‌ها و مخالفت‌ها را به همراه داشت.

منبع : chn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.