گردش در کاشان با تاکسی گردشگری (گردشگری عمومی)

توضیحات :

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان از اجرای طرح تاکسی‌های گردشگری برای نخستین بار در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره میراث فرهنگی اصفهان، حسین یزدانمهر گفت: طرح تاکسی گردشگری یکی از برنامه‌های میان مدت حوزه گردشگری این اداره از سال 89 بوده و در حال حاضر شرایط اجرای این طرح توسط تاکسیرانی کاشان با توجه به موافقت سایر ارگان‌های ذیربط و نیز اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان فراهم شده است.

 

 

وی با تاکید بر موقعیت خاص گردشگری شهرستان کاشان، از نظر جاذبه‌های گردشگری و نیز حجم بالای گردشگران مقیم در مراکز اقامتی و پذیرایی این منطقه و در نتیجه تقاضای آنها خصوصا گردشگران خارجی برای بازدید مناطق مختلف این شهرستان، ایجاد موسسه‌ای با موضوع تاکسی گردشگری را ضروری دانست.

 

یزدانمهر، هدف از پیشنهاد اجرای این طرح را ساماندهی وضعیت حمل و نقل درون شهری و برون شهری در بخش گردشگری عنوان کرد و افزود: ایجاد فرصت‌های اشتغال برای فارغ التحصیلان رشته‌های مرتبط گردشگری با دو عنوان راهنما و راننده، معرفی جاذبه‌های مناطق کاشان، افزایش ماندگاری و اقامت مسافران و ایجاد تعامل بیشتر بین تاسیسات گردشگری در بخش‌های اقامتی و خدماتی از جمله اهداف اجرای این طرح است.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.