ايجاد سايت غواصي در جزيره کيش (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

ا نصب سه مجسمه در اعماق آب‏هاي ساحلي کيش، به جاذبه‏هاي گردشگري در جزيره کيش افزوده شد.

به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي و امور بين‏الملل سازمان منطقه آزاد کيش، اداره محيط زيست اين سازمان به منظور افزايش سايت‏هاي غواصي جزيره کيش اقدام به ساخت و استقرار سه مجسمه در دريا کرد که به مرور زمان تعداد مجسمه ها افزايش خواهد يافت.

اين سايت غواصي با هدف، جذب توريست، کاهش فشار بر اکوسيستم‏هاي مرجاني و حفاظت از محيط زيست دريايي جزيره کيش ايجاد شده است و تعداد ديگري مجسمه به مرور زمان به اين سايت اضافه خواهد شد.

مجسمه‏هاي مذکور 14 دي ماه جاري در ناحيه شرقي جزيره به مختصات حدودي N 26 31.676 و E 054 03.069 و در عمق 10 متري دريا مستقر شدند.

بنا بر همين گزارش ساخت و نصب هرگونه مجسمه و سازه در دريا به منظور ايجاد زيستگاه مصنوعي، صرفا پس از تاييد اداره محيط زيست معاونت عمراني سازمان منطقه آزاد کيش امکان پذير است.

منبع : chtn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.