تهدید گردشگری اروپا با توسعه بازارهای نوظهور جهانی (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‎الملل ـ صنعت گردگشری اروپا در وضعیت خوب وسالمی است امادر درازمدت با توجه به ظهور بازارهای تازه جهانی در خطر رویارویی با کاهش سهم در بازارهای گردشگری است.

 

 

به گزارش فاینشنال تایمز طبق همین گزارش ورود بازارهای نوظهور در اقتصاد گردشگری جهانی می تواند سهم اروپا را از نظر جذب گردشگران بین‎المللی دچار تهدید جدی کند. 

 

رهبران برتر گردشگری اروپا در بازار سفرجهانی که اخیرا در لندن برگزار شد درجستجوی راه‎هایی بودند که بتواند کسب و کار را پس از یک دوره رکود در سال 2013 دوباره به کار اندازد.

 

طبق گزارش سازمان گردشگری جهانی تعداد بازدید کنندگان و گردشگران بین‎المللی که به  اروپا سفر کرده اند، در هشت ماه نخست امسال حدود 5 درصد افزایش داشته است. با این حال روند سریع رشد درجذب گردشگر خارجی در بازارهای نوظهور گردشگری همانند چین، سبب نگرانی کارشناسان و ناظران اروپایی شده است.

منبع : chn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.