صدور 30موافقت اصولی برای تاسیسات گردشگری اردبیل (گردشگری عمومی)

توضیحات :

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از صدور 30 موافقت اصولی تاسیسات گردشگری در هر ماه بطور متوسط پنج طرح خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، اکبر فرهیخته با بیان این مطلب گفت: برای چهار مرکز سرگرمی و تفریحی و آبدرمانی، چهار هتل، 11 کمپینگ گردشگری، واحدپذیرایی مجتمع خدماتی و رفاهی، دو رستوران سنتی، آبدرمانی و اقامتی، رستوران بین راهی، هتل آپارتمان و آبدرمانی، دو نمازخانه وسرویس بهداشتی و پذیرایی و مجتمع گردشگری در سطح استان اردبیل تا شش ماهه سال جاری موافقت اصولی صادر شده است.

 

وی با اشاره به 16 طرح گردشگری افتتاح شده تا شش ماهه اول سال 92، بیان داشت: با افتتاح این طرح های گردشگری برای 548 نفر نیز اشتغال ایجاد شده است.

 

فرهیخته تعداد طرح های گردشگری مطالعه شده را سه مورد اعلام کرد و ادامه داد: میزان سرمایه گذاری انجام شده برای طرح های گردشگری افتتاح شده 89 میلیارد ریال تا شش ماهه اول سال جاری برآورد شده است.

 

این مقام مسئول با اشاره به تشکیل چندین جلسه کمیته فنی و جلسات مختلف برای حل مشکل سرمایه گذاران، تصریح کرد: تا شش ماهه اول سال جاری از 63 طرح گردشگری بازدید به عمل آمده است.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.