توجه به موضوع حجاب و عفاف در مجموعه‌های گردشگری (گردشگری عمومی)

توضیحات :

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: مدیران تأسیسات گردشگری در به‌کارگیری نیروها و مراجعه‌کنندگانی که به مجموعه‌های اقامتی، پذیرایی و گردشگری ورود پیدا می‌کنند، نسبت به موضوع حجاب و عفاف دقت نظر داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان فارس، قدرت‌الله تاج‌بخش در جلسه کمیته عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر تأسیسات و مؤسسات گردشگری این استان با اشاره به اهمیت موضوع عفاف و حجاب از دیدگاه اسلام ضرورت رعایت این مهم در تمام تأسیسات و مؤسسات گردشگری را متذکر شد.

وی اظهار داشت: ضروری است مدیران تأسیسات گردشگری این استان از دو جنبه به این موضوع توجه داشته باشند که ابتدا در موضوع به کارگیری نیروها و کارکنان مجموعه‌ها است و دیگر مراجعه‌کنندگانی که به مجموعه‌ها اعم از اقامتی، پذیرایی و سایر اصناف مرتبط با گردشگری ورود پیدا می‌کنند.

تاج‌بخش همچنین با اشاره به این که در تأسیسات و مؤسسات گردشگری این استان موازین شرعی و اسلامی رعایت می‌شود گفت: برگزاری این‌گونه جلسات به منظور هم‌اندیشی و تعامل برای کسب توفیقات بیشتر در این زمینه است.

وی همچنین به ضرورت ارتقای سطح خدمات به مسافران و گردشگران اشاره کرد و گفت: رعایت اصول و موازین مشتری‌مداری و رفع نواقص در ارائه خدمات مطلوب به آنان و بالا بردن سطح رضایت مسافران و گردشگران در تأسیسات و مؤسسات گردشگری از مهمترین مسائلی است که انتظار می‌رود به طور جدی مورد توجه مدیران مؤسسات قرار گیرد.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.