منچستر یونایتد به کمک گردشگری بریتانیا می‎آید (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‎الملل ـ تیم منچستر یونایتد با بهره گیری از محبوبیت بازیکنان شاخص خود، به کمک گردشگری بریتانیا می‎آید.

 

به گزارش تلگراف، تیم منچستر یونایتد که امسال با جذب بیشترین بازدید کننده به موزه و تور این باشگاه، برنده جایزه برتر گردشگری بریتانیا شد، قرار است در ارتقای صنعت گردشگری بریتانیا نیز همکاری کند.

 

مقامات گردشگری بریتانیا همچنین کارهایی را با کمک لیگ برتر فوتبال بریتانیا آغاز کرده‎اند."شینجی کاگاوا" فوتبالیست ژاپنی تیم منچستر یونایتد، دراجرای طرحی برای ارتقای گردشگری بریتانیا ، با شرکت در یک فیلم ویدئویی، دیدنی‌های بریتانیا را تحسین و تمجید می‌کند.

 

هدف طراحان این برنامه آن است که با توجه به محبوبیت لیگ فوتبال بریتانیا دربرخی کشورها همانند نروژ و بلژیک، شانس جذب گردشگر از این کشورها را افزایش دهند.

 

تور و موزه منچستر یونایتد یکی از محبوب‎ترین مقصدهای گردشگری بریتانیا شناخته شده که توانسته‎است امسال بیش از 340 هزر گردشگرخارجی را بخود جذب کند.

منبع : chn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.