بررسی مسائل حوزه گردشگری کرمان با حضور معاون رئیس جمهور (گردشگری عمومی)

توضیحات :

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی به استان کرمان به مناسبت حادثه زلزله‌ پنجم دی‌ماه 82 بم و مراسم گرامیداشت یاد درگذشتگان صورت می‌گیرد و در این سفر مهمترین موضوعات مرتبط با گردشگری استان کرمان نیز با حضور دکتر محمد علی نجفی بررسی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، محمدحسین تجلی با اشاره به تشکیل کارگروه گردشگری استان کرمان با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی در پنجم دی‌ماه جاری در شهر بم افزود: در این جلسه با حضور استاندار کرمان و دیگر اعضای کارگروه به بحث و بررسی مسائل و مشکلات حوزه گردشگری استان کرمان پرداخته می‌شود.

وی گفت: بازدید از بناهای تاریخی شهر کرمان، حضور در گفت‌وگوی ویژه خبری مرکز کرمان، نشست با فعالان بخش گردشگری استان کرمان، سفر به شهرستان شهربابک و بازدید از روستای تاریخی میمند از دیگر برنامه های سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی به کرمان است.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.