3 بقعه تاریخی در ایلام ساماندهی می‌شود (گردشگری عمومی)

توضیحات :

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت: با اختصاص اعتبار 3 بقعه تاریخی در استان ساماندهی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، عبدالمالک شنبه‌زاده در دیدار با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام درباره همکاری همه‌جانبه در زمینه خدمت‌رسانی به امامزادگان و بقاع متبرکه تاریخی این استان قول مساعد داد.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام به اجرای طرح مطالعاتی توسعه بقعه امامزاده سیدابراهیم (ع) زرین‌آباد اشاره کرد و افزود: بقعه مذکور به عنوان شاخص‌ترین بنای قدیمی به ثبت رسیده در آثار ملی، برای توسعه و گسترش مورد مطالعه و بررسی این دستگاه قرار گرفته است.

 

وی اضافه کرد: در اعتبارات سال 93 مبلغ قابل توجهی برای ساماندهی 3 بقعه تاریخی سیدابراهیم (ع) بردی زرین‌آباد، پیرمحمد (ع) آبدانان و مهدی صالح (ع) در نظر گرفته می‌شود.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام تصریح کرد: طرح توسعه و گسترش محوطه بقعه امامزاده سید ابراهیم (ع) زرین‌آباد یکی از اولویت‌ها و برنامه‌های مهم در دست اقدام این سازمان است.

 

شنبه‌زاده گفت: بی‌شک در اعتبارات اختصاص یافته این دستگاه نگاه ویژه‌ای به سمت بقاع و اماکن مذهبی خواهد شد.

منبع : میراث آریا

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.