یوزپلنگ لباس تیم ملی ۱۰ درصد پررنگ‌تر شد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی – گردشگری – پس از گذشت حدود 6 ماه از طرح ایده درج لوگوی یوز ایرانی بر روی لباس تیم ملی در بازی‌های جام جهانی 2014 برزیل، یکشنبه شب هفته جاری از لباس تیم ملی با طرح یوزپلنگ رونمایی شد.

 

اما آنچه بر روی لباس تیم ملی از یوزپلنگ نقش شده‌بود بسیار کم‌ رنگ در تاروپود لباس محور بود چنانکه بسیاری از حاضران در مراسم از جلمه «مهرانه مهین ترابی» بازیگر پیشکسوت، «مهدی مهدوی کیا» فوتبالیست بااخلاق و «حمید درخشان» بازیکن پیشکسوت تیم ملی از محو بودن طرح انتقاد کردند و در گفت و گو با CHN بر این مهم تاکید کردند.

 

فعالان و ایده‌پردازان درج لوگوی یوز روی لباس تیم ملی نظرشان بر آن بود که بهتر است طرح یوز با 10 درصد تیرگی بیشتر، بر روی پیراهن تیم ملی نقش ببندد.

 

از آنجایی که هنوز جای گفتگو باقی بود نمایندگان شرکت «آلشبرد» آلمان شرکت اسپانسر لباس‌های تیم ملی ایران با رای زنی‌هایی که انجام دادند موفق شدند تاییدیه فیفا را برای 10 درصد تیرگی بیشتر طرح یوزپلنگ روی لباس تیم ملی بگیرند.

 

جفعری، نماینده شرکت «آلشبرد» با اعلام این خبر گفت: «یوزپلنگی که بر روی لباس تیم ملی نقش خواهد بست از آنچه رونمایی شد پررنگ‌تر خواهد بود.»

منبع : خبرگزاری میراث فرهنگی


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.