یک هزارو 928 تخت آماده پذیرایی از زائران امام هشتم (ع) در خراسان رضوی (گردشگری عمومی)

توضیحات :

معاون اسكان و پذيرايي ستاد هماهنگي خدمات سفر گفت: در حال حاضر 80 هزار و 928 تخت آماده اسكان گردشگران نوروزي است كه علاوه بر اين تعداد ،‌ مدارس ، ‌حسينيه ها ، منازل شخصي داراي مجوز از اداره كل ، و زائر سراها و كمپ ها نيز با ظرفيت 132 هزار و 476 نفر آماده خدمت رساني به گردشگران نوروزي است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی، «سيد جواد موسوي» در دومين جلسه ستاد هماهنگي خدمات سفر با بيان اين مطلب افزود: همچنين علاوه بر موارد فوق جهت شرايط خاص مانند برودت هوا ، اماكن ديگري از جمله سالن هاي ورزشي و ‌خوابگاه هاي دانشجويي نيز با ظرفيت 29 هزار و926 نفر به گردشگران نوروزي خدمت رساني مي كنند و براي اولين بار نيزامسال دوره آموزشي براي صاحبان منازل شخصي برگزار خواهد شد.

وي اظهار داشت : در ايام نوروز 20 بازرس ويژه اين اداره كل از واحدهاي اقامتي بازديد مي كنند و تلفن 7283001و 7045 آماده دريافت شكايات گرشگران و زائران نوروزي است .

گفتني است در اين جلسه توزيع كالاهاي طرح تنظيم بازار در اطراف حرم ، اطلاع رساني به زائرين از مبدا ، تدارك برنامه ويژه جهت تحويل سال ،‌ افزايش دوربين هاي كنترل سرعت در محورها استان ،توليد برنامه هاي ويژه خبري از 15 اسفند تا 15 فروردين توسط صدا و سيما از ديگر مواردي بود كه در اين جلسه مطرح شد.

منبع: میراث آریا


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.