ايران بايد محور گردشگري حلال باشد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي وگردشگري با بيان اينكه ايران اسلامي بايد محور گردشگري حلال باشد گفت استان خراسان رضوي به واسطه وجود مرقد شريف حضرت علي بن موسي الرضا (ع ) مي تواند نقطه ثقل اين نوع گردشگري باشد .

به گزارش مركز روابط عمومي واطلاع رساني سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري مسعود سلطاني فر كه به استان خراسان رضوي سفر كرده است پيش از ظهر امروز در حاشيه بازديد از پروژه تجاري ، اداري و اقامتي مشهد مال كه با زيربنايي به مساحت 600 هزار مترمربع در مشهد مقدس در حال احداث است گفت : اين پروژه مي تواند تاثير بسيار زيادي در توسعه گردشگري كشور خصوصا خراسان داشته باشد .

وي با بيان اينكه در حال حاضر با توجه به فعاليت دولت تدبير و اميد و حضور ميليوني مردم در انتخابات رياست جمهوري 24 خرداد فصل تازه اي از اراده گردشگران خارجي براي سفر به ايران آغاز شده است افزود : بايد از اين فرصت مغتنم به نحو مطلوب استفاده كرد . 

رئيس سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري با تشكر از اهتمام سرمايه گذاران براي اجراي پروژه هاي مختلف گردشگري در مشهد از جمله پروژه هتل 5 ستاره لوكس روتانا در مجموعه مشهد مال گفت : خوشبختانه در مشهد در حوزه زيرساختهاي گردشگري مانند هتل كمبودي احساس نمي شود اما اين كمبود در ساير استانهاي كشور و شهرهاي اصفهان، شيراز و تهران مشهود است از اين رو بايد هتل سازي در ديگر نقاط كشور نيز رونق پيدا كند . 

معاون رئيس جمهور با تاكيد بر ايجاد هتل هايي با برندهاي معتبر يادآور شد : اگر قرار است به دنبال افزايش ميزان ورود گردشگران خارجي به كشور باشيم بايد در بحث هتل سازي با سرعت و كيفيت حركت كنيم . 

منبع : میراث آریا


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.