وضعیت راه های استان اراک خوب نیست (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی - گروه مجلس: نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور مسافران در تعطیلات نوروز  در استان مرکزی، از وضعیت راه های این استان انتقاد می کند و می گوید: دولت باید توجه ویژه ای به راه های استان مرکزی داشته باشد.

 

محمد حسن آصفری، نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی CHN با انتقاد از وضعیت بد راه های استان مرکزی، می گوید: سال گذشته ما مشکلی داشتیم که هنوز هم حل نشده است. این مشکل مربوط به بحث راه های استان است. راه های حوزه استان مرکزی از استاندارد و ایمنی لازم برخوردار نیستند.

 

این نماینده مجلس با تاکید بر این که «دولت باید توجه ویژه ای به راه های این استان داشته باشد»، تصریح می کند: ما سال گذشته شاهد بیشترین تلفات تصادف جاده ای در استان مرکزی بودیم. با وجود این که پلیس تمام تلاش خود را به کار برد، اما به دلیل استاندارد نبود راه ها و آماده نبودن زیر ساخت های ایمنی در راه های استان، مشکلات جدی داشتیم.

 

آصفری در ادامه به وضعیت مبلمان شهری و زیباسازی در شهرهای استان اراک اشاره می کند و می گوید: شهرهای استان اراک در بحث مبلمان شهری نیز با مشکلات مواجه هستند. شهرداری ها این روزها با مشکلات جدی اعتباری مواجه هستند که یکی از نتایج این مشکلات اعتباری کمبود ها در بحث زیباسازی و زیر ساخت های اساسی شهر است که در روزهای نزدیک به تعطیلات و با توجه به آمدن مسافران نوروزی، این موضوع باید مد نظر قرار گیرد، اما تا کنون این چنین نبوده است.

 

او همچنین با اشاره به ورود مسافران نوروزی به استان مرکزی به مشکلات این استان در حوزه بهداشت و درمان اشاره می کند و می گوید: در حوزه بهداشت و درمان مشکلات جدی در استان داریم که در آستانه تعطیلات نوروز باید به این موضوع توجه ویژه ای شود. امکاناتی که در استان در بخش بهداشت و درمان وجود دارد، پاسخگوی مشکلات مسافران نوروزی نخواهد بود.

 

نماینده مردم اراد در مجلس در ادامه اظهاراتش وضعیت هتل ها و مراکز اقامتی استان را «خوب» توصیف می کند و می گیود: در هتل های استان ما هتل های خوبی هستند و برای پذیرایی از مسافران نوروزی آمادگی دارند.

منبع : خبرگزاری میراث فرهنگی


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.