فراخوان ششمين جشنواره برف‏آورد چهارمحال و بختياري منتشر شد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

فراخوان شرکت علاقمندان به ششمين جشنواره برف‏آورد چهارمحال و بختياري با هدف جذب گردشگران زمستاني، در سايت اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري چهارمحال و بختياري منتشر شد.

معاون گردشگري اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري چهارمحال و بختياري با اعلام اين خبربه ميراث آريا(chtn)، گفت: ششمين جشنواره برف‏آورد چهار محال و بختياري با هدف طراحي، ساخت و اجراي مجسمه، حجم و سازه‏هاي برفي، تاکيد بر ارزش‏هاي انقلاب اسلامي ايران و مبارزات حق طلبانه ساير کشورهاي جهان، اشاره به فرهنگ اسلامي و ايراني با نگاه نو به ارزش‏هاي انساني و زيباي معنوي، ياد آوري خاطرات قومي و بومي، ادبيات غني، ضرب المثل‏ها، آداب و رسوم، ارائه مقياس منطقي و متناسب سازه‏هاي برفي با نمونه واحد انسان برگزار مي‏شود.

«حيدر صادقي» در رابطه با محورهاي اين جشنواره نيز بيان کرد: نوآوري( گنج افزايي)، زيبا شناختي( استتيک)، موضوعيت( تطبيق با افق درخواستي)، تکنولوژي ساخت( روش هوشمندانه) از محورهاي مهم اين جشنواره هستند.

وي تصريح کرد: زمينه سازي براي طراحي و اجراي بين المللي برف آورد سالانه، نگرش ويژه به جاذبه هاي چهارمحال و بختياري به عنوان مقصد گردشگري زمستانه کشور، جذب گردشگران زمستاني( با بهره مندي از هتل ها، مهمان سراها و پيست اسکي مجهز)، ميزباني هنرمندان و شرکت کنندگان از سراسرکشور، ايجاد رقابت سالم و گسترش روحيه همکاري بين جوانان و علاقه مندان، معرفي و فروش صنايع دستي چهارمحال و بختياري با برپايي غرفه و نمايشگاه از ديگر اهداف برگزاري اين جشنواره است.

«صادقي» با اشاره به اعطاي جوايز ارزنده به گروه‏هاي برتر همچون سال‏هاي گذشته اظهار داشت: گروه اول، تنديس شهر برفي و 50 ميليون ريال، گروه دوم، تنديس شهر برفي و 40 ميليون ريال، گروه سوم، تنديس شهر برفي و 30 ميليون ريال، گروه چهارم، تنديس شهر برفي و20 ميليون ريال، گروه پنجم، تنديس شهر برفي و 10 ميليون ريال و تمام گروه‏هاي راه يافته به مسابقات مبلغ سه ميليون ريال کمک هزينه خريد صنايع دستي دريافت مي‏کنند.


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.