فروش بلیط کنسرت‌های غیرقانونی جزء کار ما نیست/ هیچ آژانسی حق تبلیغ خدمات مغایر با قوانین کشور را ندارد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی کشور با اشاره به اینکه هیچ آژانسی حق تبلیغ خدمات مغایر با قوانین کشور را ندارد گفت: فروش بلیط کنسرت‌های غیرقانونی جزء کار ما نیست.

 

محمدحسن کرمانی در گفتگو با میراث آریا(chtn) افزود: دفاتری که مجوز بند "ب" از سازمان میراث فرهنگی دارند دارای حوزه فعالیت مشخص هستند، این دفاتر باید از نظر قانونی و تخصصی براساس تعریفی که در قانون آمده عمل کنند و خروج از این تعاریفی که در قوانین آمده تخلف محسوب می‌شود.

 

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی کشور ادامه داد: هیچ یک از دفاتر ما مجاز به فروش بلیط کنسرت‌های غیرمجاز و تبلیغ اموری که خلاف قانون است نیستند، اگر مواردی از این دست اتفاق بیفتد خلاف مقررات است و با متخلفان برخورد می شود.

 

کرمانی تصریح کرد: وظایف و محدوده فعالیت‌های آژانس‌ها مکانیزم قانونی مشخصی دارد، در دفاتر آژانس‌ها بلیط قطار، هواپیما، رزرو هتل و بلیط کنسرت‌هایی که براساس مقررات کشور باشد به فروش می‌رسد و هیچ آژانسی حق فروش و تبلیغ خدمات مغایر با قوانین کشور را ندارد.

 

وی یادآور شد: فروش بلیط کنسرت‌های غیرقانونی و برخی اقلام دیگر که با موازین کشور ما همخوانی ندارد جزء کار ما نیست و به طور کلی غیرقانونی است.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.