روزهای مازندرانی سلیمانیه / سی و یکم اردیبهشت تا سوم خرداد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

گردشگر انلاین-غلامرضا عشریه رییس اتاق بازرگانی مازندران در جلسه هماهنگی برپایی نمایشگاه اختصاصی مازندران در سلیمانیه عراق که در نوشهر برگزار گفت : اتاق بازرگانی مازندران با همکاری استانداری، سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، کنسولگری جمهوری اسلامی ایران و اعضای کارگروه توسعه صادرات مازندران، نمایشگاه توانمندی‌های مازندران در سلیمانه عراق را برگزار خواهند کرد.

عشریه افزود : برپایی نمایشگاه تخصصی در اقلیم کردستان عراق (سلمانیه ) گامی موثر برای افزایش سطح روابط سیاسی و اقتصادی دو کشور در معرفی توانمندی های صادراتی ، فرصت های سرمایه گذاری جمهوری اسلامی ایران و گسترش سهم بازار کالا و خدمات صادراتی فعالان اقتصادی است.

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: توانمندی های اقتصادی ایران با محوریت استان مازندران در قالب 172 غرفه به نمایش در خواهد آمد و در این نمایشگاه بنگاه های اقتصادی در بخش های کشاورزی، صنعت و معدن، صنایع غذایی و منسوجات مازندران حضور خواهند داشت.

فرماندار نوشهر نیز در این نشست با اشاره با قابلیت های این شهرستان برای حضور فعالان اقتصادی گفت: آمادگی کامل برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در این شهرستان وجود دارد.

محمد علی قمی با اشاره به موقعیت های ممتاز غرب مازندران به لحاظ برخورداری از جاذبه های طبیعی نظیر جنگل ، دریا و ظرفیت های مناسب در زمینه تولید محصولات گل و گیاه ، مرکبات و کیوی تاکید کرد : باید از این ظرفیت ها با همکاری سرمایه گذاران بخش خصوصی برای پویایی اقتصاد منطقه به نحو مطلوب بهره برد.

وی برپایی نمایشگاه تخصصی دراقلیم کردستان منطقه سلیمانیه عراق را به عنوان مصداق روشنی از معرفی ظرفیت های موجود درمازندران بویژه غرب این استان دانست و تاکید کرد : باید با حمایت همه جانبه از فعالان اقتصادی که نقش سازنده ای در توسعه و شکوفایی اقتصاد منطقه دارند بیش از پیش تلاش کنیم.

نمایشگاه دستاوردهای مازندران سی و یکم ماه اردیبهشت سال آینده درسلمانیه عراق برپا می شود و تا سوم خرداد ماه نیز ادامه می یابد .

منبع خبر : گردشگر آنلاین

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.