تخفیف 15 تا 50 درصدی هتلداران گیلان برای جذب گردشگر (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گردشگری‌ ـ "حسن مهرور اصلی" رییس هیئت مدیره جامعه هتلداران گیلان با اعلام ضریب اشغال20 درصدی هتل‌های گیلان به CHN‌ گفت: «سرمای هوا از یک سو و گرانی سفر از سوی دیگر سبب کاهش ضریب اشغال هتل‌های این استان شده‌است. چنانکه حتا به واسطه تعطیلات آلودگی هوای تهران و کلان شهرها، باز ضریب اشغال هتل‌های گیلان از 20 درصد بیشتر نشد.»

 به گفته مهرور اصلی،‌ در چنین شرایطی که هتل‌های گیلان با کاهش مسافر روبه‌رو هستند عملا در صدد ارائه تخفیفاتی برآمده‌اند. هرچند این تخفیفات به صورت رسمی اعلام نشده ولی از 15 تا 50 درصد را شامل می‌شود.

 او خاطرنشان کرد: «بیشتر هتلداران بنابر صلاح‌دید خود تخفیفات را در نظر می‌گیرند. این تخفیفات متفاوت بوده و با توجه به نظر مدیریت هتل تغییر می‌کند.»

 رییس هیئت مدیره جامعه هتلداران گیلان با اشاره به آنکه سبد حامل‌های انرژی وعده داده شده از سوی مسئولان، تاکنون شامل حال هتل‌های این استان نشده‌است گفت: «نه تنها سبد حامل‌های انرژی را دریافت نکردیم بلکه ارائه یارانه‌ به سرمایه‌گذارانی که از بنگاه‌های زود بازده تسهیلات گرفته بودند نیز منوط به آینده و ارائه تسهیلات شده‌است.»

 منبع : chn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.