قطار شمال در نوروز 76 هزار مسافر داشت (گردشگری عمومی)

توضیحات :

برنامه قطارهای نوروزی راه آهن شمال از بیست و پنجم اسفند ماه سال قبل آغاز و تا پانزدهم فروردین ماه امسال ادامه داشت که در این مدت راه آهن شمال توانست با ارائه هفت قطار مسافری بیش از ۷۶ هزار مسافر را در استان های مازندران و گلستان جابجا کند.

راه آهن شمال در سال گذشته موفق شد در مجموع تعداد یک میلیون و ۷۲ هزار مسافر را جابجا کند.

رسیدگی به امور بهداشتی و نظافت ایستگاه ها و سرویس های بهداشتی و مساجد و نمازخانه ها، رنگ آمیزی کامل ایستگاه ها و مجهز کردن به تلویزیون های بزرگ دیجیتالی، نظارت کامل بر سیستم های سرمایش و گرمایش، قرار دادن چرخ حمل بار مسافران در ایستگاه ها و اصلاح سیستم های روشنایی سالن های مسافری و محوطه ها،  بازسازی سکوهای مسافری در اکثر ایستگاه ها جهت تسهیل در امر سوار و پیاده شدن مسافران از جمله تمهیدات لازم در نوروز از سوی راه آهن شمال بوده است.

راه آهن شمال از بندر ترکمن در استان گلستان تا گرمسار در استان سمنان را شامل می شود.

منبع خبر : گردشگر آنلاین


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.