پرتغال شباهتهای بسیاری با مازندران دارد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

سفیر ایران در پرتغال به مازندران امد تا قبل از عزیمت استاندار و فعالان اقتصادی استان به این کشور از وضعیت اقتصادی این کشور بگوید.

به منظور بحث و بررسي پيرامون بهره گيري هر چه بهتر از فرصت سفر تيم اقتصادي مازندران به كشور پرتغال جلسه اي با حضور استاندار مازندران ، سفير ايران در پرتغال ، جمعي از مديران كل و صاحبان شركتهاي سرمايه گذاري غير دولتي در استانداري مازندران برگزار شد .

استاندار مازندران در اين نشست توسعه همكارهاي اقتصادي بين ايران و پرتغال را يكي از اهداف اصلي سفر دانست و گفت: در دولت تدبير و اميد فضاي سياسي بسيار متفاوت شده و زمينه هاي همكاري بين كشورها فراهم شده است. 

وي سفر به پرتغال را براي ايجاد مقدمات لازم براي مبادلات تجاري بسيار خوب خواند و تاكيد كرد: انتظار دارم بخش خصوصي از اين فرصت طلايي براي گسترش مبادلات تجاري استفاده کند. 

ربيع فلاح تصريح کرد: اميدوارم همه دست اندركاران هم به حوزه هاي اقتصادي و هم به حوزه هاي فرهنگي در اين سفر توجه كنند و از اين فرصت براي معرفي پتانسيلها و ظرفيت هاي مازندران بهره گيري شود. 

در ادامه دكتر حسين غريبي سفير ايران در پرتغال به شباهت هاي جغرافيايي و اقتصادي كشور پرتغال و مازندران اشاره كرد و گفت: زمينه هاي بسيار خوبي براي برقراري ارتباط بين كشور پرتغال و مازندران وجود دارد و اين سفر مي تواند روابط اقتصادي را تسهيل کند. 

وي افزود: قرار است 2 وزير پرتغال در اين سفر با استاندار مازندران و هيات اقتصادي ايران ديدار کنند و بازديد از چندين كارخانه و شركت توليدي در دستور كار قرار دارد. 

سفير ايران در پرتغال تاكيد كرد: اروپا به شدت نياز به تعامل با ايران دارد و اين سفر افزايش صادرات را به دنبال خواهد داشت. 

غريبي تصريح کرد: ايران نامي خوشنام براي پرتغالي هاست و اميدواريم همه تلاش كنند تا ازاين سفر نهايت بهره مندي صورت گيرد. 

قابل ذكر است به زودي تيم اقتصادي مازندران به رياست استاندار مازندران راهي پرتغال خواهد شد.

منبع خبر : گردشگر آنلاین


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.