تخفیف 30 درصدی تورهای ورودی در بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی (گردشگری عمومی)

توضیحات :

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از ارائه تخفیف 30 درصدی به  تورهای ورودی (گردشگران خارجی) برای بازدید از موزه ها و اماکن فرهنگی و تاریخی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، رجبعلی لباف خانیکی با اعلام این خبر افزود: این تخفیف حسب دستور و بخشنامه سازمان میراث فرهنگی کشور که با امضاء معاون رئیس جمهور و رئیس  سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ارسال شده است ارائه می گردد.

 

وی افزود: بر اساس این بخشنامه تورهای ورودی (گردشگران خارجی)که قصد بازدید از موزه ها و اماکن فرهنگی و تاریخی را در این استان دارند می توانند از تخفیف 30 درصدی برخوردار شوند.

 

به گفته لباف خانیکی، بر اساس این بخشنامه، تعرفه بازدید تورهای ورودی از موزه ها و اماکن تاریخی با لحاظ 30 درصد تخفیف به صورت پیش خرید (از یک ماه پیش) برای شش ماه اول سال 93 محاسبه و اعمال می گردد.

 

وی خاطر نشان کرد: موزه ها و اماکن فرهنگی و تاریخی استان خراسان رضوی سالانه میزبان میلیون ها نفر از علاقه مندان و گردشگران است از جمله آرامگاه فردوسی در مشهد بعد از حرم مطهر رضوی بیشترین بازدید کننده را دارد.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.