روستاي ييلاقي زيارت مقصدي براي گردشگران نوروزي (گردشگری عمومی)

توضیحات :

روستاي ييلاقي زيارت واقع در هفت کيلومتري جنوب ناهارخوران گرگان مقصدي مناسب براي سفر گردشگران اقصي نقاط کشور در نوروز 92 است.

به گزارش ميراث‌آريا(chtn)، روستاي زيارت با داشتن جاذبه‌هاي گردشگري همچون امام‌زاده، آب‌گرم، آبشار، کوه‌هاي سر به فلک کشيده و سرسبز در کنار آب و هوايي کم‌نظير و مطبوع باعث شده که هر ساله از سراسر ايران گردشگران بسياري را ميزباني کند. 

راه دسترسي به روستا از داخل شهر و از طريق بلواري مقدور است که در انتها به ميدان ناهارخوران ختم مي‌شود و پس از آن جاده پرپيچ و خم روستاي تفريحي و ييلاقي زيارت در دل جنگل سر به فلک کشيده آغاز مي‌شود. 

از لحاظ آب و هوايي، ناحيه گردشگري ناهارخوران گرگان جزو نواحي معتدل و نيمه‌مرطوب خزري است که هوايي مطبوع و ملايم داشته و به دليل افزايش ارتفاع، هواي خنک‌تري نسبت به شهر گرگان به‌ويژه در فصل تابستان دارد. 

روستاي ييلاقي زيارت همچنين به‌عنوان يکي از 10 روستاي داراي بافت با ارزش تاريخي کشور معرفي شده است که ضرورت توجه بيشتر به آن را نيز نشان مي‌دهد. 

منبع : chtn.ir

 

 

 

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.