شنا در سواحل بریتانیا تا 2016 ممنوع است (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـ پس از انتشار گزارش سالانه‌ای که از سوی انجمن حفاظت از محیط دریایی اتحادیه اروپا که سواحل بریتانیا را درمیان آلوده‌ترین سواحل اروپا معرفی کرد، این انجمن با بررسی دوباره وارزیابی بیش از سه چهارم سواحل این کشور که تابستان گذشته انجام داد،اعلام کرد که تلاش‌های انجام گرفته از سوی مقامات مدیریت ساحلی بریتانیا  موفق بوده و اکنون سواحل این کشور از نظر کیفیت آب ، بهترین وضعیت را در کل سواحل اروپا دارد.

 

به گزارش تلگراف حدود 538 از 734 آزمایش انجام شده درارزیابی کیفیت آب ساحلی رتبه بریتانیا را نسبت به سال گذشته حدود 135 رتبه افزایش داده است.

 

این گزارش که از سوی آژانس زیست محیطی اتحادیه اروپا ارائه می شودسال گذشته کیفیت آب در سواحل بریتانیا را از بدترین شرایط در سواحل اروپا اعلام کرده بود .

 

طبق همین گزارش در سال‌های 2008، 2009 و 2012 کشور بریتانیا از بروز برخی تغییرات ناگهانی بی سابقه و تابستانی بشدت مرطوب آسیب دید که به آلودگی شدید آب و سرازیرشدن مواد آلاینده به سواحل و آب‌های زیر زمینی این کشور منجر شد. درمقابل سال گذشته این کشور تابستان بسیار خشکی را با کمترین بارش پشت سر گذاشت که اکنون به کاهش سطح آلاینده‌های آب منجرشده است.  اکنون حفظ کیفیت کنونی آب از مهم ترین چالش‌های دولت بریتانیاست.

 

در سواحلی که اکنون رتبه مناسب را بدست نیاورده‌اند علایم هشدار برای خودداری از شنا درآب برای بازدید کنندگان نصب می‌شود . این برنامه قرار است تا تابستان 2016 همچنان اجرا شود.

منبع : خبرگزاری میراث فرهنگی


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.