تامين امنيت محل‌هاي تجمع مسافران نوروزي در ايلام (گردشگری عمومی)

توضیحات :

اقدامات حفاظتي لازم براي تامين امنيت در پارک‌ها، کمپ‌ها و محل‌هاي تجمع مسافران توسط ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي استان ايلام انجام مي‌شود.

مدير روابط‌عمومي اداره‌کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان ايلام در گفت‌و‌گو با ميراث‌آريا(chtn) با بيان اين‌که جايگاه‌هاي سوخت سيار ويژه نوروز پيش‌بيني شده است، اظهار داشت: آماده‌سازي ترمينال‌ها و پايانه‌ها براي استقبال و سرويس‌دهي به مسافران، امداد به خودروهاي حادثه‌‌ديده، بهره‌گيري از اتوبوس‌هاي شهرداري‌ها براي جايگزين خودروهاي خراب در راه مانده و انتقال مسافران به مکان‌هاي امن و نزديک‌ترين شهر از برنامه‌هاي پيش‌بيني شده براي نوروز 92 است. 

«محمد نورالهي» با اشاره به شناسايي نقاط حادثه‌خيز و نصب تابلوهاي هشداردهنده، خاطرنشان کرد: هماهنگي‌هاي لازم براي رفع نواقص تابلوهاي راهنماي مسير و علائم راهنمايي و ترافيکي صورت گرفته است.

به گفته وي، برنامه‌هايي همچون برپايي ايستگاه‌هاي صلواتي در مسير کاروان‌هاي راهيان‌نور، هماهنگي با دانشگاه‌ها، مدارس و ديگر ادارات داراي خوابگاه براي اسکان کاروان‌هاي راهيان‌نور و آماده‌سازي سرويس‌هاي بهداشتي در محل يادمان‌هاي دوران دفاع‌‌مقدس براي نوروز آتي برنامه‌ريزي شده است.

منبع : chtn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.