پرونده ثبت جهانی شهر تاریخی سیمره تهیه می‌شود (گردشگری عمومی)

توضیحات :

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بازدید از شهر تاریخی سیمره در شهرستان دره شهر گفت: پرونده ثبت جهانی این شهر تاریخی در فهرست میراث جهانی یونسکو تهیه می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ایلام ، مسعود سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی از شهر تاریخی سیمره واقع در شهرستان دره شهر بازدید به عمل آورد.

 

بنا بر این گزارش سلطانی فر وجود ظرفیت‌های تاریخی و گردشگری را در جذب توریست مهم ارزیابی کرد و گفت: کاوش های شهر تاریخی سیمره به سرعت آغاز خواهد شد و مراحل ثبت شهر تاریخی سیمره در فهرست یونسکو در دستور کار قرار خواهد گرفت.

منبع : میراث آریا


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.